Brak pomysłu na ferie zimowe dla dzieci? Polecamy wyjazd na narty z zajęciami kreowania wizerunku organizowanymi na Cyprze przy współpracy ATJ Lingwista. Zajęcia z kreowania wizerunku poprowadzi założycielka Szkoły Męskiego Stylu i Szkoły Damskiego Stylu – Agnieszka Świst-Kamińska.

Zajęcia z kreatywnego wizerunku sa dostosowane specjalnie do dzieci i młodzieży. Dzięki warsztatów, uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu ubioru oraz stylizacji. Co więcej, zajęcia nie będą tylko teoretyczne, ale i praktyczne, pełne ćwiczeń! Wśród nich zajęcia z charakteryzacji, poszukiwania trendów, dobór kolorów i strojów do sylwetki. W planie przewidziano również sposoby pakowania i konserwacji rzeczy podczas podróży oraz ekonomicznego pakowania walizki! Poniżej znajduje się plan zajęć oraz ceny. Zapisów można dokonywać na adres email: monika@lingwista.org.pl