Lingwista działa na rynku już prawie 60 lat ! Uczy dorosłych, młodzież oraz dzieci. Dodatkowo organizuje szkolenia dla firm, zagraniczne kursy językowe, obóz na całym świecie, a także relaks na słonecznych wybrzeżach Cypru, Malty i innych krajów.

ATJ Lingwista posiada bardzo szeroką ofertę, której celem jest nauka języków obcych. Dlatego ma bogatą ofertę, do której należą:

1.Zagraniczne kursy językowe:

Kursy odbywają się w ponad 150 szkołach i collegach na całym świecie, dając możliwość połączenia przyjemnego urlopu z pożytecznym – nauczenia się czy podszlifowania takich języków jak: angielski, francuski, hiszpański, a nawet arabski, japoński, portugalski czy rosyjski. Wśród propozycji wyjazdów z językiem angielskim znajdują się takie kraje jak: Wielka Brytania, Malta, Cypr, USA czy Kanada.

2.Obozy i kursy dla dzieci i młodzieży – wyjazdy z polskim opiekunem lub samodzielne:

Uczestnicy są pod opieką polskiego opiekuna oraz lokalnej kadry. Dzięki temu mają szansę na poznanie lokalnego języka bawiąc się i ucząc jednocześnie z rówieśnikami z innych krajów.

  1. Kursy językowe z piłką nożną:

ATJ Lingwista współpracuje z najlepszymi klubami Europy i wysyła dzieci na obozy piłkarskie z językiem: Realem Madryt, Manchesterem United, Tottenhamem Hotspur, Arsenalem, Juventusem czy Milanem!

  1. Kursy językowe „z pomysłem”:

Kursy językowe odbywają się również z innymi zajęciami jak np. golf, żeglarstwo, nauka salsy czy kuchnia włoska.

  1. Turystyka rekreacyjna:

Oprócz nauki języków, ATJ Lingwista zajmuje się turystyką rekreacyjną. Wypoczynek oferowany jest w wielu krajach na całym świecie np. w basenie Morza Śródziemnego: na Cyprze, Malcie, w Hiszpanii.

  1. Incentive, czyli wyjazdy motywacyjne dla firm:

ATJ Lingwista działa aktywnie w sektorze B2B.

  1. Wyjazdy i wycieczki szkolne:

ATJ Lingwista wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych turystów, oferując świetny program wycieczek szkolnych m.in. do Wielkiej Brytanii czy Niemiec!

Już niebawem na naszym blogu będziecie mogli przyjrzeć się bliżej ofertom ATJ Lingwista. Gwarantujemy niesamowite przeżycia!

Walencja 3 ATJ Lingwista Malta Sliema promenada (2) Malta Popey Village ATJ Lingwista