Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej to pierwsza firma, która miałam możliwość odszywania dla jednego z największych lotnisk w Polsce.  To wielki zaszczyt!

Style Coach Agnieszka Świst-Kamińska spotkała się z Paniami, aby dobrać dla nich stroje służbowe. Dobór stroju jest uzależniony nie tylko od polityki czy misji firmy, ale również od zajmowanego stanowiska czy rodzaju pełnionej funkcji. W związku z tym, trzeba było odwołać się tutaj do dress code. Ponadto Style Coach dobierała strój odpowiedni dla figury, co jest bardzo istotne. Nieprawidłowo dopasowane elementy garderoby mogą sprawić, że cała stylizacja, choć ładna i zgodna z dress codem, będzie źle prezentowała się na osobie. Dobrze dobrana garderoba pozwoli na zbudowanie wizerunku na jakim pracownikom zależy, tak aby podkreślić szacunek do przełożonych bądź autorytet względem przełożonych.

Agnieszka Świst-Kamińska pokazała także, że ubranie służbowe nie musi być wcale typowym, nudnym mundurkiem w kształcie worka.  Służbowy strój ma podkreślać nasz profesjonalizm, a nie kojarzyć się ze sztywnymi regułami. Spotkanie udowodniło, że nie łamiąc dress codu, strój służbowy może wyglądać modnie i być wizytówką, którą pracownicy będą nosili z przyjemnością.FullSizeRender