Firma LPP , właściciel odzieżowych marek Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay wprowadza na rynek nową markę premium Tallinder, która bazuje na ponadczasowej klasyce oraz niewymuszonej, nowoczesnej elegancji. Marka Tallinder stanowi odpowiedź  na rosnące zapotrzebowanie w Polsce na marki luksusowe. Zapowiada się,  ze marka będzie nieco droższa od pozostałych z porfolio LPP. Ceny mają być uplasowane na poziomie takich marek jak Massimo Dutti, COS czy Tommy Hilfiger. Oferta nowego brandu jest skierowania zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Kolekcja męska ma się skupić na klasycznych krojach, a damska odważniej zahaczać o nowe trendy. Pierwszy sklep pojawi się już w lutym w Gdańsku,a następnie powstanie jeszcze 6 w marcu i kwietniu w największych miastach Polski.

 talinder2 talinder3 talinder4 taliner 1talinder5 talinder6 talinder7 talinder8