Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś zareklamować swoje usługi? A może jesteś ambitną businesswoman, która pragnie zaistnieć w świecie show-biznesu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę w postaci wywiadu, artykułu lub banera na naszym blogu www.szkolameskiegostylu.pl/blog.
Opublikowaliśmy już szereg wywiadów ze znanymi i cenionymi ludźmi sukcesu, do których należą: kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, dziennikarz i scenarzysta Andrzej Saramonowicz, biznesmen i coach Witold Casetti znany z programu „Europa da się lubić”, szef kuchni i bohater programu „Top Chef” Michał Czekajło, dyrektor komunikacji Mercedes-Benz Polska dr Ewa Łabno-Falęcka, prezes Grupy Integer.pl Rafał Brzoska, prezes spółki KRUK S.A. Piotr Krupa.
Zaufało nam już wiele prestiżowych firm takich jak: Zalando, Centrum Handlowe Riviera oraz Hotel Villa Baltica.

Buduj swój wizerunek świadomie i skutecznie! Dołącz do grona elitarnych marek i zdobądź nowych klientów dzięki efektownej reklamie.
Więcej informacji: blog@szkolameskiegostylu.pl