Jakie trendy będą obowiązywać wiosną? Jak powinien wyglądać nowoczesny mężczyzna? Tego dowiecie się z najnowszego wywiadu z Agnieszką Świst-Kamińską.

Ceniona style coach zdradziła Robertowi Patolecie, jakie trendy będą obowiązywać w 2015r. Opowiedziała również o swoich wspomnieniach z London Fashion Week i pokazach, które zrobiły na niej największe wrażenie. Mocne kolory, frędzle, zamsz i spodnie dzwony to must have nadchodzącego sezonu. Najważniejsze jest jednak to, aby dobrze czuć się we własnej skórze.

Agnieszka Świst-Kamińska zaprasza do udziału w konkursie na metamorfozę, który zostanie ogłoszony na fanpage Szkoły Męskiego Stylu.

Dziękujemy za udostępnienie salonu Emanuel Berg znajdującego się w Domu Mody Klif w Warszawie oraz świetną atmosferę podczas nagrania wywiadu ze Szkołą Męskiego Stylu.