Agnieszka Świst – Kamińska – kobieta sukcesu, założycielka Szkoły Męskiego Stylu, style coach i coolhunterka udzieliła inspirującego wywiadu, który został opublikowany w książce Ilony Adamskiej pt.”Szczęście na wagę złota”. Obok cenionej stylistki Agnieszki Świst – Kamińskiej w projekcie wzięły udział znane osobistości ze świata show-biznesu, kultury i polityki: Joanna Senyszyn, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Iwona Guzowska, Anna Kalata, Andrzej Krzywy, Ryszard Rembiszewski, Otylia Jędrzejczak, Magdalena Steczkowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Barbara Kurdej-Szatan.

Oficjalna premiera książki miała miejsce 16 marca 2015r. w Hotelu Sofitel w Warszawie. Podczas imprezy wystąpili: Artur Gotz, Agnieszka Chrzanowska z Piwnicy pod Baranami oraz zespół VOCART. Event poprowadził Ryszard Rembiszewski.

50% dochodu ze sprzedaży książki zasili konto Fundacji Sukces wspierającej samotne mamy.
Książka jest dostępna w sprzedaży w EMPIKACH w największych miastach Polski. Można ją również zamówić na www.multistore24.pl (z dostawą do domu) oraz w wersji e-booka na publio.pl.