Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy!

Jeśli nie macie jeszcze zaplanowanych ferii zimowych dla dzieci, wraz z ATJ Lingwista serdecznie zapraszamy na fantastyczne obozy narciarsko-snowboardowe do Włoch połączone z zajęciami z języka angielskiego lub kreatywnego wizerunku! Założycielka Szkoły Męskiego Stylu i Szkoły Damskiego Stylu, Style-Coach Agnieszka Świst-Kamińska przekaże wierzę z zakresu stylu, nauczy  odpowiedniego doboru stroju oraz malowania, a nawet da cenne wskazówki pakowania walizki.

Oferta dla osób z województw: Łódzkiego, Dolnośląskiego, Mazowieckiego, Lubelskiego, Opolskiego, Pomorskiego, Podkarpackiego, Podlaskiego, Śląskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Zachodnio-Pomorskiego.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

Narty Włochy2 Narty Włochy3 Narty Włochy4 Narty Włochy5