Dziś o modzie opowiada Kasia z bloga roomkate.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla Ciebie moda?

Katarzyna Wawerska: Jest do sposób wyrażania siebie , jest to zabawa dzięki które uczę się eksperymentować , to jest moja pasja i hobby . Zawsze miałam swój styl który tworzyłam od najmłodszych lat.

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Cóż dosyć ciężkie pytanie , młodzi ludzie mają swoj style narzucony w szkole lub w swoim otoczeniu  . Dorośli dostosowują ubranie pod kątem pracy .Ja osobiście kocham mieszać wszystko buty sportowe plus elegancji płaszcz , sukienka w kwiaty do trampek . Powinnismy  bawić się stylem bo zbyt krótkie jest życie by ubierać się na czarno lub biało.

-Skąd czerpiesz inspiracje?

-Największa moja inspiracja modową były czasopisma z młodych lat  , w nich pop gwiazdy ubierały się cudownie co ja osobiście naśladowałam . Potem pojawił się program w telewizji FashionTV oglądałam go  nawet po kilka godzin , wertując po pokazach mody robiąc zdjęcia i potem ubierając się w miarę możliwości podobnie 😉

Na tą chwile bazuje na social mediach , instagram – który mnie inspiruje . Zapraszam na mój instagram @roomkate

-Czy jest jakiś element garderoby , który nigdy byś nie założyła?

-Jeśli rajstopy do kolan (podkolanówki )można nazwać elementem garderoby to tak , podkolanówki to jest dramat ,kiedyś musiałam je nosić dziś wiem że nigdy ich nie kupie i  nie założę.

– Twoje życiowe motto?

-Zawsze słucham siebie  – Ubieram  tak abym czuła się dobrze  !

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Katarzyny.

roomkate1 roomkate3