Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki!

Właśnie ruszyły zapisy na wyjazd na narty z zajęciami kreowania wizerunku organizowanymi na Cyprze przy współpracy ATJ Lingwista. Zajęcia z kreowania wizerunku poprowadzi założycielka Szkoły Męskiego Stylu i Szkoły Damskiego Stylu – Agnieszka Świst-Kamińska.

Zajęcia z kreatywnego wizerunku będą dostosowane specjalnie do dzieci i młodzieży. Warsztaty pozwolą zdobyć wiedzę z zakresu ubioru oraz stylizacjami. To nie tylko teoria, ale zajęcia praktyczne i ćwiczenia! Wśród nich zajęcia z charakteryzacji, poszukiwania trendów, dobór kolorów i strojów do sylwetki. W planie przewidziano również sposoby pakowania i konserwacji rzeczy podczas podróży oraz ekonomicznego pakowania walizki! Poniżej znajduje się plan zajęć oraz ceny. Zapisów można dokonywać na adres email: monika@lingwista.org.pl

wyjazd z atjlingwista cena wyjazd z atjlingwista program

 

To nie wszystko! Ponadto zajęcia z języka angielskiego z Native Speakerami, wycieczki i dla chętnych jazda na nartach!

Zapraszamy też rodziców na wspólny wyjazd 🙂