Dziś o modzie opowiada Joanna Franczak z bloga adstranger.pl .

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym jest dla ciebie moda?

Joanna Franczak: Przede wszystkim pasją. Odskocznią od codzienności. Wyrażeniem siebie, swoich emocji i humorków. Jest dla mnie miejscem tworzenia się nowych ciekawych pomysłów, szukania tej „mojej” drogi do szczęścia i „mojego” sposobu na dalsze życie. Tworząc stylizacje, bawiąc się modą mam chwilę dla siebie, którą uwielbiam!

-Jakie masz obserwacje co do mody w Polsce?

-Jest bardzo różnorodna! Na ulicach coraz częściej spotykam osoby, które nie boją się eksperymentować z własnym stylem. Są oryginalni, keatywni. Ludzie zwracają coraz większą uwagę na swój wygląd i każda stylizacja jest tak naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Nie ukrywam, że czasami spotykam osoby, którymi się zachwycam!

-Skąd czerpiesz inspiracje?

-Właśnie z polskich ulic, z magazynów, zdjęć, pokazów ale głównie pomysły same wpadają mi do głowy i to są te najciekawsze.

Jak określiłabyś swój styl?

-Jest w 100% mój. Chociaż tak naprawdę ciągle go szukam. Raz można mnie zobaczyć w wersji eleganckiej, raz sportowej a raz casualowej. Mój styl zmienia się  tak jak ja 🙂

Czy jest jakiś element garderoby, którego nigdy byś nie założyła?

-Nigdy nie mówię nigdy, moda bywa przewrotna. Jednak każdą rzecz trzeba indywidualnie dopasować do siebie, do swojej osoby. Zawsze zakładam tylko to w czym dobrze się czuję.

A rzecz, która stanowi must have w Twojej garderobie to… ?

-Dobrze dopasowane jeansy, szpilki , ramoneska i biała koszula niezawodna jest również mała czarna. To moje absolutne must have i bazy wszelkich moich stylizacji. Mogę z nich stworzyć wszystko.

Twoje życiowe motto?

-„Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w Twoim życiu”

Serdecznie dziękuję za rozmowę i zapraszam na bloga Joanny.

IMG_9688