Szkoła Męskiego Stylu miała zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu „Private Banking po godzinach”, które odbyło się w Zatoce Sztuki w Sopocie. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Noble Bank z myślą o przedsiębiorcach i miało na celu uzmysłowienie im tego, że firma to pasja, a jej budowanie to nazwisko. Poruszono tematy takie jak sukcesja i pokoleniowość. Przekazywano również wartości, jakie promuje Szkoła Męskiego Stylu.

Budujmy historię. Uczmy się tego, jaki jest sposób  przekazywania biznesu. Dowiedzmy się, jak zadbać o to, żeby nowe pokolenie chciało prowadzić biznes rodzinny. Poszukujmy wiedzy o tym, jak wprowadzić swojego następcę i jaki jest czas na jego rozwój.

Szkoła Męskiego Stylu składa serdeczne podziękowanie za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Z chęcią wspieramy przedsięwzięcia, które niosą wartościową wiedzę i motywują do rozwoju własnego biznesu.