Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność realizować sesję dla firmy jubilerskiej Jubitom, o czym wspomnieliśmy już na naszym fanpage’u. Dziś kolejna odsłona zdjęć powstałych z naszym udziałem.

Jubitom  to pochodząca z trójmiasta rodzinna firma z ponad 35-letnią tradycją. Obecnie Jubitom tworzy jedną z największych polskich sieci salonów jubilerskich zlokalizowanych wyłącznie w dużych galeriach handlowych. W prestiżowych salonach Jubitom oferowana jest doskonałej jakości biżuteria złota z diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria srebrna, obrączki oraz zegarki. Szkoła Męskiego Stylu realizowała z marką nową kampanię reklamową, dostępną w katalogach w całym kraju. Tworzyliśmy stylizacje dla modeli, które możecie oglądać we wszystkich salonach Jubitom. To pierwsza tak duża kampania dla naszej Szkoły i mamy nadzieję, że będzie ich więcej. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i możliwość współpracy. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej. Zapraszamy również do salonów Jubitom.

photo 1-1 photo 1-3 photo 1-4

Zapraszamy również na konkurs rganizowany na naszym fanpage’a – klik. Do wygrania bransoletka Story By kRANZ AND zIEGLER – kolekcja, dzięki której tworzysz własną historię. Składa się z bransoletek z zawieszkami stworzonych z myślą o stylowych i kochających piękno kobietach. Stanowią świetne uzupełnienie każdej stylizacji.