Drodzy Czytelnicy!

Jesień zagościła u nas na dobre. Szara i deszczowa pora roku nie stanowi jednak przeszkody w tym, aby wyglądać modnie. Można przecież zainwestować w stylowe i ciepłe ubrania, dzięki którym nie narazimy się na przeziębienie! W dniu dzisiejszym prezentujemy kolejny look z cyklu „Street fashion”. Główną rolę odgrywa tutaj ciepły szal, który chroni przed zimnem i stanowi gustowny dodatek. Komponują się z nim klasyczne jeansy, ciepła marynarka i błękitna koszula. Nie zapominajmy o zmianie letniego obuwia na skórzane, ciepłe botki. Zestaw uzupełnijmy okularami i zegarkiem. Dzięki tak gustownej stylizacji jesień stanie się modna!

1. Marynarka 1799zł  /  2. Spodnie 459zł  /  3. Koszula 119zł  /  4. Buty 239zł  /  5. Okulary 509zł  /  6. Szal 269zł  /  7. Zegarek 1289zł