Niezwykle ważnym wydarzeniem ubiegłego tygodnia był jubileuszowy pokaz Łukasza Jemioła. 30.09.2015r. projektant zaprezentował kolekcję „Premium” na jesień i zimę 2015/2016. Wydarzenie to miało miejsce na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

1200 osób oklaskiwało przepiękne kreacje, które jak zwykle podbiły serca wszystkich miłośników mody. Było nie tylko dekadencko, ale również orientalnie. Efektowne materiały sprowadzone z Indii, Hiszpanii oraz Włoch zrobiły wrażenie na publiczności. Naszą uwagę przykuł welur, który w niezwykły sposób odzyskał świeżość i zabłysnął, zyskując nowe oblicze. Eleganckie kreacje w kolorze czerni to wyrafinowane propozycje dla kobiet ceniących klasykę. Intrygujące rozcięcia dodały nieco pikanterii zmysłowym modelom sukienek i spódnic. Projektant wykorzystał bogatą paletę materiałów o różnej fakturze. Miękkie futra, ciepłe swetry i zwiewne suknie przewiązane efektownymi sznurami to propozycje na jesienny look w najlepszym wydaniu. Szeroki wachlarz kolorystyczny inspiruje klasyczną czernią, różnymi odcieniami bieli i szarości, mieniącymi się zieleniami, kolorem dojrzałej brzoskwini oraz barwą czerwonego wina. Subtelne, roślinne motywy dodadzą wdzięku kobietom delikatnym i zmysłowym. Natomiast kolekcja męska przypadnie do gustu panom ceniącym ponadczasową elegancję. Odzież w kolorze czarnym to propozycja dla indywidualistów poszukujących wciąż nowych wyzwań. Ciemne odcienie miękkich i ciepłych tkanin kryją w sobie pewną tajemnicę. Jest w nich zarówno coś mrocznego, jak i delikatnego. Torby Łukasz Jemioł for Dell były doskonałym uzupełnieniem zaprezentowanych stylizacji.

Jesienna kolekcja Łukasza Jemioła została zaprezentowana w teatralnym stylu. Kolejni modele wyłaniali się zza ciężkiej, bordowej kurtyny. Charakter pokazu idealnie współgrał ze zjawiskowymi kreacjami odzwierciedlającymi nostalgiczną i melancholijną stronę jesieni. Znakomitym uzupełnieniem wydarzenia był roznoszący się w powietrzu zapach paczuli, który proponowaliśmy w naszej ostatniej „Lekcji stylu” jako jeden z najlepszych perfum tego sezonu.

Pokaz podziwiały liczne gwiazdy. Wśród publiczności znalazły się m.in. Magdalena Schejbal, Ilona Felicjańska, Joanna Horodyńska, Beata Sadowska, Joanna Klimas, Natalia Siwiec, Małgorzata Socha i Magda Gessler, która na tę okazję przygotowała znakomity tort.

My również zachwycamy się najnowszą kolekcją Łukasza Jemioła, który kreuje nowe, niezwykle eleganckie, a zarazem oryginalne oblicze polskiej mody. Szkoła Męskiego Stylu składa Projektantowi najlepsze życzenia z okazji Jego jubileuszu i życzy kolejnych, wspaniałych inspiracji oraz wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów na mapie marzeń.