22.05.2015r. w butiku Gerry Weber znajdującym się w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni odbędzie się spotkanie dla Mam.

Od godz.11.00 do godz.17.00 będzie można skorzystać z porad pierwszej coolhunterki w Polsce i style coach Agnieszki Świst-Kamińskiej, która przeprowadzi interesujące szkolenie pod hasłem „Badź aktywną mamą i kreuj swój wizerunek!”. Style coach wraz ze stylistą przeprowadzą fantastyczne metamorfozy i opowiedzą o nadchodzących trendach, które rozbudzają kobiecość. Specjalnie na tą okazję salon Gerry Weber użyczy zjawiskowych zestawów, a profesjonalny fotograf zorganizuje sesję zdjęciową.

ODWIEDŹ BUTIK GERRY WEBER 22 MAJA 2015r., WEŹ UDZIAŁ W DARMOWYM SZKOLENIU I WYJĄTKOWEJ METAMORFOZIE! Każda pani, która zgłosi się na bezpłatną metamorfozę, otrzyma pocztą elektroniczną piękną pamiątkową fotografię ze swoim wizerunkiem.

Dla uczestniczek tego wydarzenia przygotowaliśmy 20% zniżki na zjawiskowe kolekcje Gerry Weber oraz atrakcyjne nagrody niespodzianki!