Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej wyczucie stylu doceniają projektanci na całym świecie. W związku z tym od wielu lat współpracuje z najbardziej znanymi markami. Umiejętność tworzenia outfitów wykorzystała w najnowszej współpracy z Samsungiem: Maffashion i Samsung Galaxy Z Flip, pokazując, że stylizacje można łączyć z telefonem.

Maffashion – najpopularniejsza blogerka modowa

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, to światowej sławy blogerka modowa. Jej stylizacje śledzą miliony fanów w mediach społecznościowych. Natomiast media, nie tylko polskie, ale i zagraniczne, np. Vogue, doceniają jej styl umieszczając w rankingach najlepiej ubranych kobiet. Ogromną popularność zyskała za sprawą swojego bloga, na którym do dziś można podziwiać jej stylizacje. Wyjątkowe poczucie stylu, niebanalne outfity i kreatywność sprawia,że Julia wyróżnia się, co doceniły największe marki na całym świecie. Blogerka od dawna współpracuje z najpopularniejszymi markami, będąc uważaną za autorytet w tworzeniu ciekawych stylizacji.

Maffashion i Samsung Galaxy

Maffashion i Samsung Galaxy Z Flip

Julia Kuczyńska została ambasadorką Galaxy Z Flip. To nowy smartfon marki Samsung, łączący w sobie design i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wyjątkowe i niebanalne spojrzenie Maffashion na modę doskonale wpisuje się w komunikację Galaxy Z Flip. Od pewnego czasu można zaobserwować, że telefon to nie tylko narzędzie do dzwonienia i wysyłania wiadomości SMS. Urządzenie stało się nieodłącznym elementem życia codziennego, a nawet i narzędziem pracy.

Maffashion i Samsung

Moda łączy się z technologią

Smartfon już jakiś czas temu stał się integralną częścią stylizacji. Doskonale ilustruje to Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion, na swoich profilach w mediach społecznościowy. Pokazuje, że moda łączy się z technologią, zwłaszcza w świecie mediów społecznościowych, tym samym generuje trend. Blogerka tworząc swoje outfity, wykorzystuje w nich smartfon jako element stylizacji. Świetnie prezentuje się to na poniższych zdjęciach, przedstawiających zestawy Julii. Widać wyczucie stylu oraz estetyki. Model ten perfekcyjnie sprawdzi się u osób, które cenią sobie estetykę i niebanalny design.

 

Samsung Galaxy Z Flip i julia kuczyńska