Nie ma wątpliwości, że spodnie w kant kojarzą się przede wszystkim z eleganckim zestawem do pracy czy na ważne, biznesowe spotkanie. Jednak od pewnego czasu, Panowie noszą je również w nieco luźniejszej wersji – smart casual, a nawet i casualowej. Jak je zatem nosić?

Jak nosić spodnie w kant?

Spodnie w kant to przede wszystkim nieodłączny element stroju biznesowego, w którego skład wchodzi koszula i marynarka. Od pewnego czasu ten model wykorzystywany jest również w stylizacjach smart casual oraz typowo casualowych. Panowie, którzy lubią bawić się modą, łączą je z wieloma innymi elementami garderoby. Możesz je śmiało łączyć  koszulą, t-shirtem, polo, marynarką, swetrem i kamizelką.

Spodnie w kant i koszulka polo

Spodnie w kant będą świetnie komponowały się z koszulką polo. Do tego załóż białe trampki. W takim zestawie śmiało możesz iść do pubu ze znajomymi. Jeśli lubisz biżuterię, bransoletki będą bardzo fajnym uzupełnieniem całości.

Spodnie w kant i trampki

Moda na sportowe buty w eleganckich zestawach trwa już od pewnego czasu. Sportowa elegancja zachwyciła Panów i projektantów. Jeśli lubisz takie połączenia, to spodnie w kant i trampki będą dla ciebie idealnym wyborem! Co sądzicie?

źródło: www.dmarge.com

Spodnie w kant i kurtka bomberka

Ciekawe połączenie uzyskasz, łącząc spodnie w kant z kurtką bomberką. taki outfit zaprezentował dom mody Louis Vuitton w 2015 roku.