Letni mężczyzna to odważny mężczyzna, bowiem w tym sezonie dominują kolory. Błękit, biel, różne odcienie beżu to pożądane odcienie podczas ciepłych dni.

Jakie kolory do letnich męskich stylizacji?

Kolory dominujące latem sprawdzą się zarówno u blondynów, brunetów jak i rudych Panów. Paleta kolorów zawiera m.in. różne odcienie błękitu: ciepły i zimny. W zależności od typu urody oraz karnacji, dobieramy odpowiedni odcień. Marynarki możemy łączyć ze spodniami w tym samym kolorze. W ten sposób nosimy je jako garnitur. Możemy również zestawić je ze spodniami w innych kolorach takich jak czerwień, zieleń, żółty, biel, a także z blado różowym, zachowując w ten sposób kontrast. To zależy tylko od kreatywności. Warto również zdecydować się na kolorowe poszetki. Dozwolone są mocne kolory, wzory i wszelkie wariacje. Dzięki nim, każda stylizacja nabierze charakteru.

Style Coach Agnieszka Świst –Kamińska i Bartek Jędrzejak udowadniają, że Giacomo Conti to nie tylko klasyczne garnitury, ale także zabawa kolorami. Mężczyźni, którzy lubią bawić się modą z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Jaki materiał ubrań na lato?

A jaki wybrać materiał? Niewątpliwie wśród letnich tkanin króluje len, bowiem jest lekki i świetnie sprawdza się podczas wysokich temperatur. Pamiętaj, że w przypadku marynarki należy zwrócić uwagę na podszewkę. Często marynarka z czystego lnu ma podszewkę z nie przewiewnego poliestru, który w ten sposób niweluje zalety materiału wierzchniego. Warto wtedy wybrać marynarkę niemalże pozbawioną podszewki. Wpłynie to na komfort noszenia. Lniane garnitury zabieramy ze sobą w podróż we wszystkie miejsca, gdzie jest jasno i ciepło.

Wysokie upały wcale nie oznaczają, że należy zapomnieć o eleganckich zestawach. Komfort można zachować nie tylko w szortach i t-shircie, ale także wybierając marynarkę i spodnie z lnu. W ten sposób znajdziemy kompromis pomiędzy wygodą a szykiem.