Wybór odpowiedniego prezentu to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jak się zostawia takie ważne sprawy na ostatnią chwilę. Jednak my przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, co warto kupić!

Sklepu mają naprawdę bogaty asortyment, wiec z wyborem upominku nie będzie problemu. Jednak wiele osób chce podarować coś innego niż kolejne perfumy czy odzież. Bardzo ciekawym i oryginalnym prezentem są upominki spersonalizowane, które dzięki grawerowi zyskują indywidualny charakter. Także nawet szklanka do drinków czy kufel do piwa z grawerem będzie o wiele lepszym wyborem niż zwykły ze sklepu. Dziś przedstawiamy Wam pomysł na prezent na 20,30,40,50 itd. urodziny. A wszystkie prezenty dostaniecie w sklepie MyGiftDNA.

Kufel do piwa

Kufel do piwa to prezent dla prawdziwego piwosza. Nic lepiej nie będzie smakowała niż piwo w spersonalizowanym kufli podczas oglądania meczu czy dobrego filmu.

Szklanki do drinków

Szklanki do whisky powinny znaleźć się w domu każdego mężczyzny – tak na wszelki wypadek 🙂 Sukcesy warto uczcić, prawda? Tutaj również idealny będzie grawer. MyGoftDNA oferuje wiele ciekawych propozycji spersonalizowania. Możemy wybrać napis „the goodfather + imię obdarowywanego”, jeśli Twój znajomy jest fanem tego filmu.

Grawerowany zestaw z portfelem

Zestaw z portfelem to idealny prezent dla prawdziwego gentelmana. Piękny zestaw upominkowy składa się z 4 elementów: portfela, breloka na klucze, metalowego długopisu oraz pudełka. Całość wykonana jest z ekoskóry oraz metalu. Gwarantujemy, że osoba obdarowywana będzie zachwycona!

Karafka

Dobrym wyborem będzie również elegancka karafka do alkoholu z wybranym grawerem laserowym. Możesz postawić np. na imię obdarowywanej osoby. Do karafki możesz dobrać jeszcze szklanki.

A Wy jakie prezenty lubicie dawać i dostawać?