FOREO UFO to innowacyjny gadżet, który warto mieć. Czym jest? Jak stosować?

Co to jest FOREO UFO?

FOREO UFO to inteligentna maska do twarzy, będąca połączeniem zaawansowanej technologii i ekskluzywnej, koreańskiej formuły maseczek stworzonych przez twórców pierwszych masek w płachcie. Ten duet tworzy kompleksową kurację na twarz trwającą 90 sekund. Maseczki zostały wykonane z mikrofibry i są nasączone ekstraktami z roślin i owoców, skoncentrowanymi olejami roślinnymi oraz naturalną wodą kwiatową.Ponadto:

  • Termoterapia ogrzewa, rozpulchnia skórę oraz otwiera pory, aby wprowadzić składniki aktywne maseczki w najgłębsze partie skóry
  • Krioterapia schładza twarz, aby napiąć i wygładzić skórę, zamknąć pory oraz zredukować stany zapalne
  • UFO oferuje 3 rodzaje fotozabiegów światłem LED: czerwone światło – efekt anti-aging, zielone światło – rozjaśnianie skóry i niebieskie światło – efekt antytrądzikowy
  • UFO działa z aplikacją mobilną FOREO, która optymalizuje działanie i intensywność pulsacji T-Sonic, światła LED oraz opcji ogrzewania/chłodzenia.
  • Ładowanie USB, 100% wodoodporna
  • 2 lata gwarancji

Jak działa UFO?

FOREO UFO wykorzystuje technologię Hyper-Infusion, która polega na emitowaniu ciepła lub zimna w głąb skóry, a także technologię pulsacji T-Sonic, które odpowiedzialne są za przenoszenie aktywnych składników. Podczas kuracji odbywa się także terapia światłem LED (czerwonym, niebieskim lub zielonym).

Jak aplikować? Krok po kroku

Do wykonania całej kuracji, poza innowacyjnym urządzeniem, potrzeba jeszzcze saszetek z maseczkami – na dzień lub na noc. Zanim przejdziemy do użycia gadżetu, warto ściągnąć aplikację na telefon FOREO, która dzięki połączeniu bluetooth aktywuje urządzenie i odlicza czas kuracji. Maska to mocno zwilżony cienki płat, który po rozpakowaniu umieszczamy na gładkiej stronie urządzenia. Blokujemy ją plastikowym krążkiem. Aktywujemy włączając urządzenie lub za pomocą wspomniane aplikacji. Maseczkę wmasowujemy kolistymi ruchami.

Efektu kuracji

Regularne stosowanie kuracji z FOREO UFO pozwoli na to, aby nasza skóra była odprężona, rześka i świeża.

Nasza opinia

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że UFO to najbardziej zaawansowana technologia, w której zakocha się każda użytkowniczka. Aplikacja jest niezwykle prosta. UFO zachwyca również swoim designem. Ponadto niewielki rozmiar pozwoli schować gadżet do torebki i zabrać go wszędzie ze sobą. Niezwykłe są też efekty kuracji, które widać już po kilku regularnych stosowaniach.