Wiosenno-letni sezon niewątpliwie lubi barwy. W tym roku projektanci poszli na całość. I choć Pantone ogłosił, że kolorem tego sezonu jest greenery, niewątpliwie na wybiegach królował róż. Dominowały intensywne odcienie. Jak nosimy róż w tym sezonie? Zobaczcie sami!

Na nowojorskich, mediolańskich i paryskich wybiegach mogliśmy podziewać różne odcienie różu. Malina pojawiła się u Sportmax i Kenzo. Odcienie gumy balonowej można było zobaczyć u Celine i milio Pucci. Zaś po fuksję sięgnęły marki Balenciaga, Givenchy, czy Topshop Unique. Hermes i Bottega Veneta postawili na fuksję od stóp do głów. Zaś Vements, Valentino i Trussardi zaproponowali elegancką i szykowną stylizację monochromatyczną, stawiając na kombinację z innymi odcieniami różu. Nie ma wątpliwości, że odcień ten cieszy się największa popularnością w tym sezonie. Fuksja to zdecydowanie bardzo kobiecy kolor, który sygnalizuje pewność siebie i wiarę w siebie. To barwa dla odważnych, ponieważ krzyczy „spójrz na mnie”.

Kolor nosimy w total look’u albo w stylizacji color blocking. Natomiast Panie, które nie do końca są przekonane do tak intensywnego koloru, polecamy zacząć od dodatków – torebka i buty świetnie przełamią klasyczną stylizację. Fuksja świetnie pasuje do neutralnych kolorów jak szarość, beż, czerń i biel, tym samym nadając im świeżości. Przedstawiamy również propozycję blogerek: Sylwii, Kingi oraz Sandicious. Któraś wpadła Wam w oko?

róż blogerki