Rihanna to nie tylko utalentowana wokalistka, ale również ikona stylu, projektantka, która inspiruje swoje fanki na całym świecie.

Rihanna uważana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd i trendsetterek. Jej ubiór nie raz budził kontrowersje. Nic dziwnego, bowiem gwiazda eksperymentuje nie tylko w świecie muzyki, ale również mody. Od brokatowych lat 70 do cyber-gotyku lat 90. Od rytmów reggae w Man Down do bezwstydnie popowego hip-hopu Pour It Up. Jej styl to prawdziwy misz-masz. To kobieta kameleon. O jej pozycji w świecie mody, świadczy o tym prestiżowy tytuł Ikony Mody od Council of Fashion Designers of America (CFDA) za swój wielki wpływ na branżę modową. Co więcej, Rihanna jest pierwszą czarnoskórą kobietą, która wystąpiła w reklamie francuskiego domu mody Dior. Ponadto stworzyła kolekcję pod nazwą Fenty Puma by Rihanna. Kolekcja to połączenie estetyk japońskiej mody ulicznej z elementami gotyckimi. projekty są utrzymane w czarno-białek kolorystyce, uzupełnione odcieniami szarości. Została zaprezentowana podczas Nowojorskiego Tygodnia mody w 2016 roku.

rihanna Fenty Puma by Rihanna; SPLASH NEWS

Fenty Puma by Rihanna; SPLASH NEWS

rihanna-style 31C706B000000578-3473330-Nonchalent_Rihanna_poses_moodily_in_her_Fentys_for_the_campaign-m-5_1457121222105