Torebka to nieodzowny dodatek każdej stylizacji, w którym możemy pomieścić potrzebne nam rzeczy. Czy aby na pewno? Otóż nie zawsze, bowiem czasem rozmiar torebki na to nie pozwoli. Przekonamy się o tym w tym sezonie, który upływa pod kątem skrajności. Choć wciąż są modne torby w rozmiarze xxl, to dominować będą jednak mini torebki.

W tym sezonie nosimy jeszcze mniejsze niż do tej pory kopertówki i popularne modele w wersji super mini. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że projekty te pełnią funkcje głównie ozdobną, ponieważ nie zmieszczą zbyt dużo. Torebki w wersji mini pojawiły się w kolekcjach Valentino, Hermes, a także Chloe. W skrajnej wersji pojemność pozwala na pomieszczenie jedynie szminki. Natomiast w bardziej praktycznej zmieści się telefon i mały portfel. Te akcesoryjne perełki przewieszamy przez ramię lub chwytamy w dłoń.  Nosimy je także w duecie z większymi modelami – dopasowanymi kolorem lub fakturą albo wręcz przeciwne, dobranymi na zasadzie kontrastu. Co więcej, modne są również torebki w różnych kształtach: głowy kota, psa, w kształcie serca. To idealna propozycja dla Pań, które lubią bawić się modą i wyróżniać się z tłumu. Na koniec przedstawiamy propozycję blogerek: Beaty, Basi, Magdaleny- co sądzicie?

 mini torebki blogerki