Koszule stanowią niewątpliwie nieodłączny element męskiej garderoby.  Klasyczna biała, czy błękitna koszula w zależności od dodatków nadaje się na wszystkie okazje. Koszulę zakłada się pod garnitur, marynarkę, na okazję typu: konferencje, spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne. Trzeba pamiętać jednak o złotej zasadzie – koszula musi być dopasowana i idealnie leżeć na osobie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest szycie koszuli na miarę, a to znajdą Państwo w naszej ofercie.

Obecnie pojawiła się u nas nowość – koszule szyte na miarę w usłudze „door to door”. Dla wielu klientów bardzo ważna jest gwarancja door-to-door, która pozwala na realizację usług w domu klienta.  Usługa “door to oor” ze Style Coachingiem” została uruchomiona w efekcie dbania o komfort i zadowolenie klienta. Polega na dojechaniu do biura, domu klienta lub w wyznaczone miejsce, tym samym pozwalając na bezpośredni kontakt z nim. Nasza usługa polega na dostarczaniu  już nie tylko garniturów szytych na miarę, ale również koszul na indywidualne zamówienie Klienta. W ten sposób koszule są dopasowane do oczekiwań i potrzeb Naszych wyjątkowych klientów.

Wszystkim zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. Zmiana wizerunku nigdy nie była łatwiejsza.