Weź udział w wyjątkowym konkursie i wygraj fantastyczną wiosenną metamorfozę! Przyślij swoje zdjęcie i napisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać.

Wybierzemy jedną osobę osoby, która otrzyma w nagrodę konsultację ze style coach Agnieszką Świst-Kamińską, zabiegi pielęgnacyjne z konsultantką marki Mary Kay, a także stylizację z udziałem makijażystki. Relacja z wydarzenia z Twoim udziałem pojawi się na www.wideoportal.pl oraz na naszym blogu!

Style coach będzie służyć poradą w zakresie odpowiednich fasonów tuszujących niedoskonałości sylwetki oraz kolorów komponujących się z Twoim typem urody. Doradca ds. wizerunku stworzy dla Ciebie niebanalne stylizacje, dzięki czemu zdobędziesz nieocenioną wiedzę z zakresu dress code`u oraz perfekcyjnego wyglądu w każdej sytuacji.
Metamorfoza będzie miała miejsce w Warszawie.


Przyślij swoje zdjęcie wraz z danymi (imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania) oraz dopiskiem „Konkurs na wiosenną metamorfozę” na adres: blog@szkolameskiegostylu.pl i odkryj swój potencjał.
Dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu odmienisz swoje życie, wzmocnisz pewność siebie i odkryjesz wyrafinowany świat mody w najlepszym wydaniu. Dzięki nam będziesz wyglądać jak milion dolarów i poczujesz się jak gwiazda w blasku fleszy! Pokaż światu piękno, które drzemie w Tobie!


Zapraszamy do udziału w zabawie wszystkie panie oraz panów ceniących dobry styl i wyczucie smaku!
Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w wydarzeniu na naszym fanpage:
https://www.facebook.com/events/768094069954965/