Jednym z najbardziej wyczekiwanych pokazów podczas New York Fashion Week, był pokaz nowej kolekcji Kanye Westa „Yeezy Season 4”. Już od samego początku było mnóstwo spekulacji. Zaczęło się od afery podczas castingu modelek, a skończyło na plotkach o pojawieniu się Taylor Swift na imprezie. Pokaz artysty odbył się na świeżym powietrzu, na Roosvelt Island, gdzie zebrało się mnóstwo ludzi. Pokaz to nie klasyczny pokaz mody, ale wielkie wydarzenie kulturalne. Wybieg miał kształt trójkąta i zdecydowanie nie należał do najkrótszych. Przed pokazem, modele i modelki stanęli tak, że utworzyli szachownicę. Pierwsze rzędy ubrane były w białe kombinezony, dalsze zamieniały się w beż, szarość, wojskową zieleń, a na koniec w czerń. Cała kolekcja utrzymana jest w tej samej kolorystyce. Kanye ponownie postawił na rozmach i projekty we wszystkich odcieniach skóry. Znajdziemy tutaj oversizowe bluzy, puchowe kurtki, które są must have każdego sezony. Pojawiły się również przezroczyste kozaki za kolano, które prezentowała Kim podczas imprezy w Nowym Jorku. Cała kolekcja utrzymana jest w luźny, unisexowym stylu Westa. Na samym pokazie zebrało się mnóstwo gwiazd, w tym rodzina Kardashianek, zajmująca pierwsze miejsce. Oczywiście ubrana  w najnowsze projekty Westa. Na liście gości pojawiły się również nasze polskie blogerki: Jessica i Maffashion. A Wy co o niej sądzicie?

kanye2 kanye6 kanye5 kanye4 kanye3