W ubiegłą sobotę, 6 września w przepięknych wnętrzach Sobienie Królewskie Golf&Country Club odbył się Dzień Otwarty Szkoły Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Tego dnia licznie zgromadzeni słuchacze i goście mieli okazję poznać Wykładowców Szkoły Męskiego Stylu, a także wysłuchać interesujących wykładów. Wykłady poprowadzili: Radosław Pstrokoński reprezentant marki Rolls-Royce, Kinga Rasmussen reprezentantka marki OLE Lynggaard oraz Renata Brukiewicz ekspert od savoir-vivre.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również: aktor i prezenter Jarosław Milner, aktorka Sylwia Nowak  oraz prezenterka TVP Katarzyna Senyk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wykładowcom, gościom i słuchaczom za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że wizyta w Szkole Męskiego Stylu wzbogaciła Państwa wiedzę o produktach luksusowych i dostarczyła Państwu miłych wrażeń.