Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, ma przyjemność prowadzić projekt metamorfozy dla Pań dojrzałych w Radomiu, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz metamorfozy przeszła kolejna grupa!

Celem projektu jest aktywizacja ludzi po 30 roku życia. Jego głównym założeniem jest podniesienie pewności siebie, a także chęć wejścia na rynek pracy. Projekt obejmuje zajęcia z psychologiem, związane z poszukiwaniem pracy oraz część wizerunkową, którą ma przyjemność prowadzić Agnieszka Świst-Kamińska wraz z salonem Studio Sztuki Fryzjerskie H&A w Radomiu. Projekt podzielono na 3 miesiąc i będzie trwał do końca grudnia. W grupie znajduje się 5 osób. Podczas zajęć wizerunkowych, Panie mają make up, robione fryzury, które dopasowywane są do twarzy. Natomiast marka Ziaja, która współpracuje przy projekcie, oferuj każdej uczestniczce zestaw kosmetyków, które pozwalają na pielęgnację w domu.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z zajęć.