22.10.2015r. pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska wzięła udział w „Startup Mixer”. Wydarzenie to odbyło się w nowym biurze AIP Warszawa przy ul. Górnośląskiej 4a, gdzie młodzi przedsiębiorcy i biznesmeni wysłuchali ciekawych wykładów.

Wykład Agnieszki Świst Kamińskiej pt. „Jak przełożyć wizerunek na sukces finansowy i zwiększyć sprzedaż” spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy. Coolhunterka nie tylko wychwytuje najnowsze trendy pojawiające się na rynku, ale również obserwuje potrzeby konsumentów. Dzięki jej pomocy firmy wypuszczają na rynek nowe produkty i realizują cele sprzedażowe.

W trakcie spotkania zaprezentowała się także country manager marki Moët Hennessy Polska Agnieszka Smektała. Opowiedziała ona o kreatywności w biznesie. Odbył się również konkurs, w którym wzięły udział trzy startupy: DeFacto Testy, Warszawa Kobiet, UniqNordicGold.pl. Natomiast networking stał się okazją do nawiązania nowych kontaktów przy smacznych przekąskach.

Szkoła Męskiego Stylu promuje wydarzenia, które inspirują młodych ludzi do rozwoju własnych biznesów. Cieszymy się, że mogliśmy wzbogacić swoją wiedzą kolejną interesujący event.

Fot. Mateusz Lebiedziński

Na zdjeciach: Agnieszka Świst-Kamińska oraz Michał Misztal.