Niedawno Szkoła Męskiego Stylu uczestniczyła w niezwykłym wydarzeniu. Nasz zespół był odpowiedzialny za przygotowanie stylizacji na sesję zdjęciową realizowaną dla marki Axami.

Modelkami były laureatki konkursu organizowanego przez magazyn „Imperium Kobiet”. Motywem przewodnim konkursu było ukazanie naturalnego piękna pań, które mają seksowne i kobiece kształty.

333

Zespół Szkoły Męskiego Stylu podjął się nie lada wyzwania, tworząc stylizacje podkreślające atuty modelek i tuszujące mankamenty ich sylwetek. Bardzo ważnym aspektem tego wyzwania było indywidualne podejście do każdej z uczestniczek. Ważne jest to, aby podejść ze szczególną delikatnością i wyrozumiałością do kobiet, które nie pracują jako zawodowe modelki i występują w tej roli po raz pierwszy.

Niezwykle istotne jest stworzenie więzi psychologicznej, wzbudzenie zaufania uczestniczek oraz przekonanie ich o tym, że akceptacja siebie i dobre samopoczucie stanowią klucz do sukcesu podczas realizacji sesji zdjęciowych. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu laureatek konkursu, które były otwarte na różne możliwości, style coach i coolhunterka Agnieszka Świst-Kamińska wraz ze stylistką Kaliną Hancyk stworzyły wyjątkową atmosferę i wybrały idealnie dopasowane kreacje.

Modelki poczuły się komfortowo i otworzyły się na nowe wyzwania. W ich garderobie dominowała czerń z dodatkiem fuksji i pomarańczu. Nie zabrakło również  frędzli, które stanowią najgorętszy trend aktualnego sezonu. Stylizacje zostały ozdobione starannie dobraną biżuterią, która dodała  im charakteru.

11111

Zadaniem Szkoły Męskiego Stylu było spojrzenie na laureatki konkursu okiem style coacha oraz indywidualne podejście do każdej z nich. Zaowocowało to rozbudzeniem w nich kobiecości. Odpowiedni dobór fasonów bielizny Axami pozwolił na podkreślenie naturalnego piękna każdej pani. Profesjonalna wizażystka zadbała o perfekcyjne makijaże, które współgrały z naszą wizją stylizacji. Dzięki efektywnej współpracy całego zespołu sesja zakończyła się sukcesem.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim Uczestnikom realizującym sesję zdjęciową. Składamy również gorące gratulacje Bohaterkom, które udowodniły  naszym Czytelnikom, że naturalność i pewność siebie stanowią niezbędne czynniki warunkujące każdą przemianę – Agnieszka Świst-Kamińska.