Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w Targach Nowoczesnego Mężczyzny, które odbyły się 12 listopada w Hotelu Pod Orłem. To pierwsze tego typu wydarzenie na Kartuzach. Założycielka Szkoły, Cool Hunter i Style Coach Agnieszka Świst-Kamińska, otwierała targi jako prelegent. Temat wykładu brzmiał „Wizerunek mężczyzny w biznesie”. Gościem specjalnym wydarzenia był Michał Wawrzyniak z MentalWay. Podczas targów było ponad 30 wystawców luksusowych marek związanych z modą, urodą, sportem oraz nauką. Podczas eventu odbyła się także prezentacja luksusowych samochodów, a w tym jazdy testowe. Po targach, miało miejsce Connect Business, czyli spotkanie dla przedsiębiorców, którzy wymieniali się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Szkoła Męskiego Stylu serdecznie dziękuje za zaproszenie i zaufanie. Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia.

targi-2 targi-1