5.05.2015r. o godz.11.00 w Hotelu Regent w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Mercedes-Benz zapowiadająca jedną z najważniejszych imprez modowych – I edycję Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw. Konferencję poprowadził Marcin Cejrowski, a w śród gości specjalnych znalazły się znane osobistości ze świata show-biznesu: ambasadorka marki Mercedes Anna Mucha, projektant Dawid Woliński, producentka MB FWW Natalia Głowacka, prezes marki Mercedes Nils Kowalik oraz dyrektor komunikacji Mercedes-Benz Polska dr Ewa Łabno-Falęcka.

Prestiżowa marka Mercedes uczestniczy w organizacji podobnych eventów już od wielu lat. Odbywają się one w różnych miastach na całym świecie takich jak: Berlin, Zurych i Moskwa. Nadszedł czas na Warszawę!

W dniach od 15 do 17 maja 2015r. w Soho Factory w Warszawie odbędzie się fascynujące wydarzenie. Widzowie będą mogli podziwiać pokazy dziesięciu zagranicznych oraz piętnastu polskich projektantów. W ich gronie znajdą się Dawid Woliński oraz Łukasz Jemioł. Niewątpliwą atrakcją będzie prezentacja projektów marki Custo Barcelona. Gościem specjalnym eventu będzie modelka Dree Hemingway, która jest muzą Karla Lagerfelda. Słynne nazwisko zawdzięcza ona pradziadkowi Ernestowi – autorowi dzieł takich jak: „Komu bije dzwon”, „Pożegnanie z bronią” oraz „Stary człowiek i morze”. Trzydniowy program imprezy obfituje w wiele ciekawych niespodzianek. Interesująco zapowiada się w strefa commercial zone, gdzie będzie można zakupić ubrania projektantów. Stanowi ona ogromną szansę dla młodych talentów i niezależnych twórców, którzy zaprezentują swoje kolekcje.

Więcej zdjęć z trzydniowej imprezy modowej pojawi się na naszym blogu po 17.05.2015r. Zapraszamy do lektury www.szkolameskiegostylu.pl/blog .