Minx to marka stworzona przez projektantkę Eva Lutz. Projektantka  z idealnie dopasowanych oraz płynących tkanin tworzy kombinację, która charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem, które kobiety uwielbiają i doceniają. Cała sylweta to indywidualna wizja projektantki, a szczegóły potrafią zaskoczyć. Każda kolekcja to wyraźne cięcia,  innowacyjne materiały elegancja, która sprawia, że kobiety czują się modnie i komfortowo. Kolekcje Evy Lutz są świeże i charakteryzują się harmonią i spójnością.

IMG_8241 IMG_8243

Marka Minx by Eva Lutz pojawiła się na wybiegu podczas Berlin Fashion Week. Kolekcja jest ściśle związana z filozofią marki – kolorowa, spójna i bardzo elegancka. Wśród ubrań przeważają satynowe suknie, skóry lakierowane starym złotem oraz spódnice w plisy.

IMG_8311 IMG_8312

Na koniec zapraszamy na filmik kolekcji.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestniczenia w Berlin Fashion Week.