4.07.2015r. miał miejsce wspaniały pokaz mody Żory Be Fashion 2015. Na dziedzińcu Domu Kultury można było oglądać zjawiskowe kreacje siedemnastu projektantów.

Szkoła Męskiego Stylu nagrodziła dwie osoby, wręczając im dwa vouchery o wartości 1000zł każdy. Imprezę poprowadził popularny prezenter Bartłomiej Jędrzejak. Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska wygłosiła interesujące przemówienie, w którym doceniła bardzo profesjonalne przygotowanie wydarzenia oraz jego wysoki poziom. Zwróciła również uwagę na fakt, że na wybiegu można było podziwiać prace wielu zdolnych studentów. Właścicielka Szkoły Męskiego Stylu złożyła im gratulacje i życzyła kolejnych sukcesów.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie, które zrobiło na nas duże wrażenie i pozostanie na długo w naszej pamięci.