Ceremonia ślubna to najważniejszy dzień w życiu każdej Młodej Pary. Przygotowania do wesela rozpoczynają się na długo przez terminem. Wszystko wykonywane jest staranie z dbałością o każdy szczegół. Oprócz organizacji wesela, niewątpliwie ważny jest strój, ślubny make up, który podkreśli urodę Panny Młodej, a także sesja zdjęciowa, będąca pamiątką na całe życie.

Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, która na co dzień wykonuje ślubne makijaże, jak i make up do sesji ślubnych, miała przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w pięknej sesji ślubne, którą zrealizowała wspólnie z fotografem Małgorzatą Ćwiek, w cudownej scenerii Villi Foksal. Poniżej możecie zobaczyć fotorelację i niesamowite efekty. Kolejne zdjęcia będą ukazywały się raz w miesiącu .

Wszystkich którzy planują ślub i myślą o kreacji zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego : ASK@szkolameskiegostylu.pl lub na portalu prezent marzeń.

Zdjęcia: Małgorzata Ćwiek, Mfotografia

Stylizacja & make up: Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu

Lokalizacja: Restauracja Endorfina Foksal