To już ostatni dzwonek, aby wybrać prezenty mikołajkowe dla całej rodziny. Nie masz pomysłu? Nie martw się! Dziś kilka propozycji upominków od MyGiftDna dla całej rodziny!

Pomysły na mikołajkowe upominki dla całej rodziny

Wybór odpowiedniego prezentu to nie lada wyzwanie. Mikołajkowe upominki nie muszą być wcale wystawne. Ważne, aby były pomysłowe i od serca. Genialnie sprawdzi się prezent na Mikołajki spersonalizowany, który jest nie tylko przydatny, ale i indywidualny dzięki możliwości dodania grawera.

Maskotka – pluszak

Maskotka to idealna propozycja dla najmłodszych, bowiem pluszak to przyjaciel, który będzie towarzyszył maleństwu przed długi okres. Dzięki możliwości spersonalizowania prezentu, zabawka staje się unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Do wyboru masz misia, króliczka lub słonika – na szczęście.

Kufel do piwa

Szklany kufel o pojemności około 670ml to idealna propozycja prezentu dla Pana – syna, ojca, dziadka czy męża. W tym przypadku również można spersonalizować produkt o napis, a także imię. Sprawia to, że prezent jest indywidualny. Dodatkowo, sklep MyGiftDna oferuje grawer z ciekawym tekstem np. „Pan i władca wszechświata” oraz imię. Taki kufel z pewnością będzie się wyróżniał podczas spotkania z kumplami na karty czy oglądanie meczu ulubionej drużyny. Grawer wykonywany jest techniką laserową, dzięki czemu jest wykonany z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Taki kufel można myć w zmywarkach 🙂

Kubek personalizowany – „potwiernie fajna mama”

Każda mama ucieszy się z takiego prezentu – prosty, ale od serca. Kto by nie chciał przeczytać? Nasze mamy są wyjątkowe! Dlatego wymagają oryginalnego prezentu. Genialnie sprawdzi się kubek z napisem „potwornie fajna mama”, który jest śmiesznym gadżetem, ale z pewnością wzbudzi wzruszenie u Twojej mamy. Która mama nie byłaby zadowolona z takiego prezentu?:) Kubek dostać możesz w trzech rozmiarach:

– Kubek standardowy – pojemność: 330ml
– Kubek Duży – pojemność: 415ml
– Kubek Latte – pojemność: 500ml

Praliny z belgijskiej czekolady

Praliny z belgijskiej czekolady to idealna propozycja dla tych, którzy są miłośnikami dobrych słodyczy. Każda z pralin stanowi połączenie, a jest ich 12, wyszukanych smaków kandyzowanych kwiatów, orzechów czy migdałów z niepowtarzalnym smakiem belgijskiej czekolady. Dodatkowo, możesz spersonalizować bombonierkę, dodając imię osoby obdarowywanej oraz krótkie życzenia. Brzmi idealnie, prawda