Zimowa kurtka powinna być przede wszystkim ciepła, wygodna, luźna i stylowa. Do takich należy pikowana kurtka puchowa, która stanowi must have w szafie każdego mężczyzny.

Pikowana kurtka puchowa

Pikowana kurtka puchowa to bez wątpienia królowa wśród męskich, casualowych kurtek zimowych. Świetnie sprawdzi się nie tylko u zmarzluchów, ale też u osób, które lubią połączenie funkcjonalności, komfortu z nowoczesnym designem.

Kurtka puchowa – z czym nosić?

Ten model kurtki sprawdzi się w swobodnych, codziennych stylizacjach. Dobrze wygląda z dresowymi spodniami, a także z jeansami. Najlepiej postaw na stonowane kolory takie jak szarości, czerń, granat, które pasują niemalże do wszystkiego. Postaw na stylowy sweter z dekoltem w kształcie litery „V” oraz jeansy. To idealne rozwiązanie na wyjście ze znajomymi. Świetny dodatek będą stanowić słuchawki, które będą Ci towarzyszyć podczas jazdy autobusem. Czas szybciej zleci! A jakie buty? Najlepiej o casualowym stylu. Genialnie sprawdzą się wciąż modne timberki oraz ocieplane buty sportowe za kostkę. Mile widziane dodatki w postaci czapki i szalika, które dodatkowo Cię ogrzeją. Wolisz nieco bardziej styl elegancki, ale nie musi być formalny? Połącz puchówkę ze spodniami z wełny lub tweedu, a do tego elegancki, kremowy sweterek. Zamiast sweterka możesz wybrać koszulę i zarzucić na nią rozpinany kardigan. Do tego eleganckie obuwie np. oxfordy i pasek do spodni w kolorze butów. Jako dodatek wybierz zegarek. Pamiętaj jednak, że puchowa kurtka absolutnie nie pasuje do stylu formalnego, dlatego zrezygnuj z nich idąc na biznesowe spotkanie.

1.KLIK 2.KLIK 3.KLIK