Lato kojarzy nam się przede wszystkim z wysoką temperaturą, krótkimi szortami i t-shirtem. Niestety, w naszym klimacie pogoda lubi się zmieniać i nawet po upałach przychodzą chłodniejsze dni. Jak się ubrać, aby było ciepło, komfortowo, a do tego modnie? Dziś odpowiemy na to pytanie.

W letnie, chłodnie dni i wieczory najlepiej sprawdzi się połączenie mody letniej z wiosennymi trendami. Dzięki temu przygotujesz modny zestaw, który sprawdzi się nawet podczas pogodowych zmian. Zamiast szarego swetra i ciemnych spodni, powinno postawić się na jasne, letnie kolory i stylową odzież.  Świetnie sprawdzi się tutaj koszula jeansowa, która stanowi obowiązkowy element w garderobie każdego Pana. Warto wybrać jasne odcienie np. błękit, który wpisuje się zarówno w wiosenne jak i letnie trendy. A z czym ją nosić, aby dobrze wyglądać? Wraz z Giacomo Conti i Bartkiem Jędrzejakiem, prezentujemy dziś look z jeansową koszulą dla odważnego i eleganckiego mężczyzny. Elegancki nie tylko na spotkaniu z piękną kobietą, ale również podczas wyjścia z kolegami do pubu.  Proponujemy koszulę w ananasy, która jest propozycją dla odważnych Panów, lubiących bawić się modą i wyróżniać się z tłumu. Koszula świetnie współgra ze spodniami typu chino, które są świetną alternatywą dla popularnych jeansów. Ponadto są bardzo modne i cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Panów. Połączenie jasnych chinosów z jeansową koszulą jest szczególnie dobrym wyborem zarówno na ciepłe dni, jak i nieco chłodniejsze wieczory.  Takie połączenie to bardzo bezpieczny strój pod względem kolorystycznym jak i okolicznościowym. Sprawdzi się zarówno podczas spacerów z rodziną, koleżanką czy przyjaciółką jak i podczas wyjścia z kumplami do baru.