Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli nie macie jeszcze prezentu dla swojej wybranki, nie martwcie się! Mamy dla Was pomysły: personalizowane prezenty – niebanalne i oryginalne.

PERSONALIZOWANE PREZENTY:

Walentynki, czyli święto zakochanych, to dla jednych wyjątkowy dzień, dla innych dzień jak co dzień. Z tej okazji ludzie obdarowują się prezentami. Oczywiście warto postawić na romantyczną kolację lub wyjazd za miasto, aby się wspólnie zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków. Jednakże warto uzupełnić taki dzień miłym upominkiem. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się personalizowane prezenty, które są niebanalne i oryginalne. Grawer sprawia, ze każdy prezent jest indywidualny. Nasze propozycje to: deska, kalendarz oraz pendrive

Kalendarz:

Kalendarz to idealna propozycja dla Pań, które są zabiegane. Zanim obdarujesz swoją lubą, wybierz kilka dat i zapisz tam „randka z mężem”. To będzie niespodzianka! Postaw na unikalny napis np. „Keep calm and be a queen”.

Deska:

Personalizowana deska to świetna propozycja dla Pań, których gotowanie jest pasją. Grawer to świetne uzupełnienie. Możesz wybrać napis „Kocham Cię”. My proponujemy wersję dla fanek Gry o Tron.

Pendrive:

Pendrive z ozdobnym monogramem to nasza kolejna propozycja.

Więcej propozycji znajdziecie w sklepie mygiftdna.

A Wy drodzy panowie, co podarujecie swojej drugiej połówce?