Jeszcze jakiś czas temu złuszczanie naskórka, czyli tzw. peeling, był zabiegiem wykonywanym głównie przez kobiety. Całkiem niedawno peeling wszedł na stałe do męskiej łazienki. A na przeciw oczekiwaniom, stanęła marka Body Boom, przygotowując dla Panów naturalny peeling kawowy. Słowo te jest Ci obce? Nic nie szkodzi! Zaraz Ci wszystko wytłumaczymy 🙂

CZYM JEST PEELING?

Peeling służy do złuszczenia martwych komórek naskórka. Ponadto pobudza skórę do produkowania nowych komórek. Jeśli wykonujemy zabieg systematycznie, skóra jest oczyszczona, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona, gładsza i pełna blasku.

BODY BOOM – POLSKA MARKA

Body boom to polski, 100% peeling kawowy, który powstał z połączenia naturalnych składników. Marka body boom stworzyła For Alpha Men i For Cool Men. To bez wątpienia specjaliści w pielęgnacji męskiej skóry. Przede wszystkim nawilżają i odżywiają. Ponadto oczyszczają i wygładzają skórę. Czym jest wyróżnia body boom? Wspomnianą naturalnością.  Formuła wszystkich peelingów składa się z : kawy robusty, cukru brązowego, czekolady, soli himalajskiej, drogocennych olejów (makadamia, migdałowego i arganowego) oraz witaminy E (jedynie różnią się aromatami).

JAK APLIKOWAĆ PEELING?

Najpierw należy nawilżyć skór wodą. następnie rozprowadzić body boom po całym ciele – koniczie okrężnymi ruchami, tym samym wmasowując w skórę. Peeling nalezy zostawić na 5-10 miut, aby się wchłonął, a następnie spłukać.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PEELING BODY BOOM?

Body boom to absolutny must have w męskiej pielęgnacji. Przede wszystkim:

– wygładza skórę,
– złuszcza martwy naskórek,
– ujędrnia ciało,
– redukuje cellulit,
– wyszczupla,
– odżywia skórę,
– przygotowuje skórę do łatwiejszego wchłonięcia składników aktywnych balsamu lub kremu,
– nadaje seksowny kolor i zapach,
– poprawia krążenie podskórne.
-przeciwdziała wrastaniu włosków

A Ty masz już swój body boom?