Mężczyzna ubrany w koszule w kwiaty?  Zdecydowanie tak! Latem koniecznie postaw ie panowie na koszule w hawajskie wzory.

Kwiaty na męskiej koszuli już dawno przestały kojarzyc się z kiczem. Kreator y mody odświeżyli wizerunek kwiatów i nadali im nowego znaczenia. W swoich poprzednich kolekcjach promowali je m.in. Gucci, Marc Jacobs i Dolce & Gabbana, a hawajaskie wzory możecie znaleźć w niejednej sieciówce. Absolutnie nie są słodkie ani dziewczęce, a orientalne i z pewnością intrygujące. Koszule w kwieciste wzory potrafią przełamać nawet najnudniejszą stylizację i odświeżyć garderobę. Kwietnie komponuje się z klasykami, tym samym tworząc nowy, oryginalny charakter.

Koszula w kwiatki – z czym ją nosić?

Koszule w hawajskie wzory nie nadają się do pracy. Choć w firmach, gdzie nie ma ściśle określonego dress code i jest casual friday, spokojnie możecie się na nie skusić. Sprawdzą się również na co dzień, wypad nad jezioro czy morze. Ożywią Twój look oraz pokażą, że lubisz bawić się modą. Pamiętaj jednak, że wybierając tak wyrazisty wzór, reszta elementów odzieży i akcesoriów ma być stonowana. Co za dużo to nie zdrowo 🙂 odbieraj kolory reszty rzeczy do kolorów wzoru. Wybieraj materiały dobre jakościowo, a także ubrania idealnie skrojone.koszula we wspomniany deseń dobrze komponuje się z dopasowanym jeans ami, chinosami i szortami z dżinsu. W razie chłodnego wieczoru, zdarzyć na nią sportowa marynarkę czy jednokolorowe kardigan.