Frank Underwood, główny bohater serialu House of Cards, jawi się jako wyrachowany i bezwzględny polityk. Kreację, która stworzył Kevin Spacey, pokochały miliony osób na całym świecie. Zaś nie jeden mężczyzna chciałby prezentować się tak stylowo, jak prezydent Underwood. Dziś damy Wam wskazówki dobrego stylu, prezentowanego przez serialowego Franka.

  1. Odpowiedni ubiór do okazji i pełnionej funkcji.

Pierwsza zasada to wybranie odpowiedniego stroju zarówno do okazji, jak i pełnionej przez nas funkcji. Kiedy Frank Underwood zostaje prezydentem, w jego szafie widzimy klasyczne białe koszule, ciemne krawaty i eleganckie garnitury. Elementy te podkreślają powagę pełnionego przez niego urzędu.

  1. Odpowiednia kolorystyka.

Niewątpliwie istotną kwestię odgrywają kolory, które nosimy również w zależności od okazji, a także pełnione funkcji. Na ekranie widzimy jak nasz bohater nosi kolory biznesowe: odcienie granatu, szarości. Kojarzą się one z władzą, zaufaniem i szacunkiem. Czerń pojawia się tylko w wyjątkowych okazjach.

  1. Naturalne materiały, wysoka jakość.

Drugi sekret to wybranie naturalnych materiałów i pożegnanie się ze sztucznymi. Nasz serialowy prezydent ma w swojej garderobie garnitury wykonane z naturalnych materiałów m.in. wysoko skrętnej wełny. Ponadto są to ubrania marek z wyższej półki np. Burberry, Canalli, Ralph Lauren.

  1. Ponadczasowość.

Frank Underwood udowadnia, że najlepiej sprawdza się klasyka i ponadczasowość – klasyczna, dobrze dopasowana koszula (biała lub błękitna), ciemny krawat i garnitur.

frank1

  1. Spójność ubioru.

Claire, serialowa żona naszego bohatera, i Frank to duet idealny. Kto ogląda serial, dobrze o tym wie. Wspierają się w dążeniu do celu, starają się wykonać jak najlepiej zadania, które ich przybliżą do osiągnięcia sukcesu. Wszystko podkreślają swoim strojem. Stroje są zawsze spójne i utrzymane w jednej stylistyce. Jako widz, odbieramy ich za perfekcyjną parę.

 frank-claire