Masz w planach kolację biznesową? Zapewne zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego stroju. Dziś podpowiemy.

Musisz mieć świadomość tego, że wyjście na piwo z kolegami z pracy to nie to samo, co kolacja w służbowa w eleganckiej restauracji. Nie istnieją jednoznaczne reguły, dotyczące stroju wieczorowego, jednak istnieje kilka zasad, których należy przestrzegać. Przed wszystkim unikaj swobodnego oraz przesadni formalnego stroju. Pamiętaj też, że ubiór na kolację biznesową zależy od stopnia formalności spotkania. Najbezpieczniej wybrać ciemny garnitur np. granatowy. Jago dodatek warto wybrać krawat w stonowanych kolorach. Pamiętaj również o eleganckim obuwiu. Unikaj koszuli z kołnierzykiem zapinanym na guziki – ma bardzo nieformalny charakter, a także jeansów – są zbyt casualowe.

Chcesz poznać tajniki łączenia kolorów? Jak ubrać się zgodnie z dress code? Zapraszamy na pełne szkolenie z zakresu dla gentelmenów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Szkoły Męskiego Stylu: http://szkolameskiegostylu.pl .