Nie ma najmniejszej wątpliwości, że idealnie skrojony i dopasowany garnitur to wizytówka każdego prawdziwego mężczyzny. I nie może go zabraknąć w szafie gentelmena! Jednak garnitur wymaga odpowiedniej pielęgnacji, a także.. pakowania! Jeśli wyjeżdżasz na ślub przyjaciela lub spotkanie biznesowe, garnitur będzie koniecznością. Jak spakować garnitur, aby się nie pogniótł ani nie zniszczył? Dziś Wam podpowiadamy.

JAK SPAKOWAĆ GARNITUR?

Metoda 1:

Gdy ubrania są pakowane w walizkę, podlegają naciskowi. Należy unikać nacisku na szwy i fałdy. Dlatego warto spakować marynarkę, odwracają wkładkę ramienną. W ten sposób nacisk jest na podszewkę, na wewnętrzną stronę marynarki. W ten sposób chroni zewnętrzną stronę.

Metoda 2:

Jak spakować garnitur do walizki? Tak jak koszulki – druga metoda. Połóż kurtkę na płaskiej powierzchni. Wsuń lewy i prawy rękaw za plecy. Następnie złóż od dołu kurtkę na pół, zakładając dolny brzeg pod kołnierz. Zrobione!

Metoda 3:

Trzecia mtoda polega na rolowaniu. Technika ta jest najlepszym rozwiązaniem dla zagnieceń. Należy zapiąć górny guzik marynarki i położyć ją na płaską powierzchnię. Następnie wywróć na lewą stronę, tak jak widać na obrazku. Na samym końcu zacznij rolować ubranie od góry, aż marynarka zostanie zwinięta w zgrabny pakiet.