„NATURALNIE, POWRÓCĘ…” to autorski projekt pierwszej coolhunterki w Polsce i style coach Agnieszki Świst-Kamińskiej oraz Klubu Rodzica Naturalnie. Organizatorem akcji jest również Coco Cafe Club & Restaurant.
Projekt ten jest poświęcony wszystkim kobietom, a zwłaszcza młodym mamom.
Program „NATURALNIE, POWRÓCĘ…” ma na celu wsparcie kobiet w powrocie do pracy zawodowej po urlopie macierzyńskim, po przebytych chorobach lub po długim okresie bezrobocia spowodowanym różnymi czynnikami. Wykłady Agnieszki Świst-Kamińskiej na temat budowania wizerunku, a także szkolenia z zakresu pielęgnacji, zdrowego odżywiania oraz ekologii mają na celu dostarczenie niezbędnych informacji ukazujących to, jak stać się pewną siebie kobietą sukcesu w różnych dziedzinach i branżach. Pamiętajmy o tym, że każda z nas wyznaje inną definicję sukcesu zawodowego. Bycie perfekcyjną panią domu również jest satysfakcjonującą drogą do osobistego spełnienia. Każda z obranych przez nas dróg do samorealizacji wymaga pewności siebie, determinacji, odwagi oraz perfekcji w działaniu. Tego wszystkiego uczy program „NATURALNIE, POWRÓCĘ…”.
PATRONAT MEDIALNY NAD WYDARZENIEM OBJĘŁA TELEWIZJA POLSKA S.A. – ODDZIAŁ GDAŃSK.

Wstęp wolny!