Hotel Hanza to czterogwiazdkowy hotel położony w sercu zabytkowego Gdańska nad rzeką Motławą, nieopodal gdańskiego Żurawia, symbolu miasta. To doskonałe położenie zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących w sprawach biznesowych. Hotel Hanza jest wyjątkowy – nie tylko zaskakuje pięknym wnętrzem, ale jest także bardzo praktyczny, bowiem przystosowany jest dla różnych osób i na różne okazje. Mogą w nim się zatrzymać turyści, którzy chcą zwiedzić miasto, a po zwiedzaniu skorzystać z oferty SPA – masaż, sauna sucha oraz siłownia. To również świetne miejsce na biznesowe spotkania zarówno firmowe jak i te mniejsze – kameralne czy konferencje. Podczas organizacji konferencji z hotelu, podczas przerw między wykładami można skorzystać ze słodkiego bufetu stworzonego na bazie ciast i wyrobów własnej produkcji. Hotel jest także miejscem, w którym można urządzić imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, przyjęcia komunijny, imprezy jubileuszowe, a także bankiety. Naszym zdaniem Hotel Hanza jest idealnym miejscem, ponieważ jest praktyczny i pełni kilka funkcji. Możemy się tam wybrać z partnerem, urządzić wesele czy pojechać na biznesowe spotkanie.

IMG_4124 IMG_4079-HDR IMG_3962-HDR

To także miejsce, które nadaje się na sesję zdjęciową, o czym mogliśmy się przekonać, bowiem Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność współpracować z Hotelem Hanza przy dużym, ciekawym projekcie. Hotel Hanza udostępnił prezydencki apartament, dzięki czemu mogliśmy zrobić sesję w pięknym wnętrzu. Nasza współpraca przebiegła w miłej atmosferze, spełniła oczekiwania każdej ze stron. Efekty owocnej współpracy będziecie mogli niedługo zobaczyć na naszym blogu, także śledźcie nas! Serdecznie polecamy zapoznać się z ofertą Hotelu.

FullSizeRender IMG_8976 IMG_8977