Dla wielu klientów bardzo ważna jest gwarancja door-to-door. Pod tą nazwą kryje się określenie „od drzwi do drzwi”, która pozwala na realizację usług w domu klienta.

Usługa „Door to Door ze Style Coachingiem” została uruchomiona w efekcie dbania o komfort i zadowolenie klienta. Polega na dojechaniu do biura, domu klienta lub w wyznaczone miejsce, tym samym pozwalając na bezpośredni kontakt z nim.

Głównym celem Style Coaching jest trwała poprawa wizerunku. Usługa ta dostępna jest dla każdego, bowiem odpowiedni wizerunek ułatwia kontakty interpersonalne poszerza wiedzę i ułatwia codzienne dobieranie stylizacji w zależności od okoliczności. Style Coaching to nie tylko doradztwo w zakresie zachowania i doboru elementów garderoby, ale także wszystkich elementów związanych z wyglądem takich jak: fryzura, kosmetyka, mowa ciała, które mogą być wprowadzone w procesie przemiany.

Nasza usługa polega na dostarczaniu  garniturów szytych na miarę na indywidualne zamówienie Klienta. W ten sposób garnitury są dopasowane do oczekiwań i potrzeb Naszych wyjątkowych klientów.

Wszystkim zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. Zmiana wizerunku nigdy nie była łatwiejsza.

Plakat dla DOOR TO DOOR logaa