Blacky Dress Berlin to niemiecka marka, którą stworzył Frank Henke w 1981 roku. Obecnie marka cieszy się dużą sympatią i zainteresowaniem Pań na całym świecie. W 2013 roku roli kierownika podjęła się Eva Renesi przedstawiła swoją kolekcję wiosna/lato 2014 na Berlin Fashion Week.

FullSifzeRender FullSeizeRender

Ubrania marki charakteryzują się dobrym stylem, świetną jakością użytych tkanin, wykończeniami i detalami, które wyróżniają odzież spośród innych. Blacky Dress Berlin to luksusowa, stylowa i ekstrawagancka marka, która charakteryzuje się modnymi i innowacyjnymi propozycjami zaskakujące niepowtarzalnością i indywidualnością. To czyste linie, cięcia, klasyka połączona z nowoczesnymi szczegółami i atrakcyjne kolory. Marka kładzie subtelny nacisk na sylwetkę w połączeniu z precyzyjnymi liniami. W ten sposób łączy lekkość i doskonałość. Marka kierowana jest do kobiet nowoczesnych, które chcą przedstawić swoją nową kobiecość. Ubierze się w nie zarówno bizneswoman, kobieta przygotowująca się na oficjalne okazje, spotkania towarzyskie, jak i ekstrawagancka Pani , która lubi eksperymentować i bawić się modą. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, takich jak kaszmir i wełna merynosów świadczy o klasie i stylowej elegancji. Klasyka łączy się tu z nowoczesnością poprzez ozdobne aplikacje, ozdobne szwy lub kontrastujące wzory, które przyciągają wzrok. Bestsellerem każdej kolekcji są niewątpliwie niebanalne fasony sukienek, spodni i bluzek, a także niekwestionowane modele okryć wierzchnich np. w postaci skórzanych kurtek. Każda rzecz marki jest częścią, kawałkiem projektanta, co da się odczuć. Propozycje Blacky Dress Berlin są dostosowane do panujących trendów, ale jednocześnie pozostają wierne swojemu charakterystycznemu stylowi.

FullSizedRender FullSizegRender FullSizeRendecr FullSizeRender        FullSizeRenderaa          FullSizeRenderb

Możecie Państwo podziwiać kolekcję Blacky Dress Berlin na zimę 2016 .