Założycielka Szkoły Męskiego Stylu, Agnieszka Świst-Kamińska, miała przyjemność testować samochód marki Citroën C4 Cactus, dedykowany dla kobiet. Jesteście ciekawi jak się sprawdził? Zapraszamy do przeczytania opinii!

Agnieszka Świst-Kamińska to pierwsza Cool Hunter w Polsce. Cool hunting opiera się na wsparciu wielkich koncernów w tym samochodowych. Ich rola jest bardzo ważna przede wszystkim przy projektowaniu samochodów. Cool hunterzy analizują rynek, słuchają potrzeb klientów, aby powstał produkt, który w pełni usatysfakcjonuje potencjalnych klientów. Jednym z nich jest właśnie Citroen C4 Cactus. W dzisiejszych czasach zakup samochodu to inwestycja. W związku z tym, trzeba być przekonanym do danego modelu i jego atutów. Citroen C4 Cactus to idealna inwestycja dla Pań z uwagi na niebanalne rozwiązanie designerskie oraz fakt, że jest nie duży, co z pewnością ułatwi jazdę po mieście. Połączenie tworzyw  w samochodzie oraz jego kształt sprawia, że samochód jest ciekawy, wyróżnia się z tłumu. W środku znajduje się duży ekran, kieszeń otwierana w górę. To zdecydowanie wygodniejsza forma, bowiem kieszeń otwierana w stronę pasażera jest bardziej uciążliwa. Kieszeń  jest spora, można do niej spakować rzeczy, które są nam najbardziej potrzebne podczas podróży. Samochód prowadzi się bardzo łatwo i przyjemnie. Do jego najważniejszych zalet zaliczamy:

  1. Airbump – Miękkie powierzchnie chronią nadwozie przed skutkami lekkich uderzeń. Elastyczna powierzchnia z TPU (termoplastycznego poliuretanu) kryje wypełnione powietrzem mikrokapsułki amortyzujące uderzenia. Nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych.
  2. Panoramiczny przeszklony dach o wysokim stopniu izolacji termicznej ma imponujące rozmiary. Zapewnia przyjemną atmosferę i stały dostęp światła słonecznego, jednocześnie chroniąc przed promieniami UV.
  3. Top Box – czyli schowek po stronie pasażera na wzór podróżnego kufra.
  4. Szerokie przednie siedzenia zaprojektowane jak sofa.
  5. Charakterystyczna identyfikacja świetlna. Światła dzienne LED. Reflektory wkomponowane w panele Airbump
  6. Śmiały design
  7. Przestronne wnętrze mimo kompaktowej budowy zewnętrznej.

Podsumowując, Citroen C4 Cactus to idealna inwestycja dla Pań, które szukają samochodu łatwego w prowadzeniu, niedużego, ale jednocześnie pojemnego i czegoś designerskiego. Citroen C4 Cactus z pewnością przyciąga wzrok. Śmiały design przejawia się w wyrazistych, a jednocześnie funkcjonalnych elementach, jak stylowe, ale też bardzo praktyczne relingi dachowe. Agnieszka Świst-Kamińska bardzo dziękuje za możliwość przetestowania samochodu i serdecznie poleca wszystkim pewnym siebie kobietom.